Předně jsme se zaměřili na prohloubení bezpečnosti, ne proto, že bychom narazili na nějaký bezpečnostní problém, ale protože jsme prostě chtěli, aby uživatelé Infinea ještě více cítili, že jejich data jsou skutečně v bezpečí. Tato úprava je navíc patrná i vizuálně při přihlašování do systému.
Hned po bezpečnosti jsme se vrhli na úpravy adresáře. Konkrétně jsme změnili logiku v řazení kontaktů, aby bylo vyhledávání více uživatelsky příjemné. Také jsme změnili některé názvosloví v samotné kartě klienta, aby bylo snáze pochopitelné. Ale hlavně jsme přidali možnost do adresáře přidávat ne jen klienty s rodným číslem, ale i firmy s IČ. A to tak, že stačí zadat právě jen IČ firmy a všechna ostatní data už se natáhnout z obchodního rejstříku.
U samotných klientů jsme rozšířili možnosti pro přidávání většího počtu typů různých smluv, aby se daly tyto zadané smlouvy rychleji identifikovat a řadit.
Relativně větší úpravy proběhly v rámci finanční analýzy, konkrétně v části zajištění rizik. Lehce jsme změnili některé obraty, které byly v systému dříve použity, a zjednodušili jsme zadávání údajů. Ale hlavně jsme rozšířili možnost zadat ke klientům i nesplacené výše jejich úvěrů s možností specifikovat ty nepojištěné. Umožnili jsme poradcům vice ovlivňovat výstup ze systému – možnost skrytí „strojového“ doporučení systému, možnost úpravy doporučené minimální rezervy (každý poradce doporučuje postavit se k rezervě trošku jinak) s pochopitelným relevantním výstupem, dle přání uživatele-poradce.
Poslední „vlnou“ úprav jsme se zaměřili na část systému Infineo s kalkulátory. U těch jsme změnili vzhled a způsob zadávání vstupních hodnot – kvůli většímu uživatelskému pohodlí. Přidali jsme možnost do každého výstupu přidat vlastní komentář poradce a některé jsme lehce upravili, co se možností zadávání týče.
Každopádně asi nevětší změnou bylo přidání jednoho zcela nového kalkulátoru, který jsme nazvali CashFlow. Byl to kalkulátor, který v systému rozhodně chyběl a byla to tak trošku ostuda. Ale již je napraveno a uživatelé Infinea teď mohou klientům snadno spočítat, kolik by si měli spořit, aby dosáhli na požadovanou rentu či jednorázovou sumu. Pochopitelně i, s volitelnou, možností započítat inflaci. Hlavní silou tohoto kalkulátoru, je ovšem možnost klientovi vizualizovat jeho „tok peněz“ i s možností přidání různých, vice či méně krátkodobých či dlouhodobých, finančních nárůstů či propadů v průběhu času. Logickým vyústěním tohoto kalkulátoru je, že si klient snáze představí, kolik peněz mu bude v jaké době chybět či přebývat a může dle toho jednat.
To je momentálně vše. Ale rozhodně ještě nekončíme. Nadále chceme systém Infineo vylepšovat a doplňovat, ač budeme nadále dbát na to, aby bylo jeho používání stále jednoduché a uživatelsky příjemné.
Pokud ještě Infineo nevyužíváte, tak neváhejte a přidejte se ke komunitě uživatelů a podílejte se na jeho vývoji – vyzkoušet si jej můžete zdarma na 30 dní ZDE.